Yakın zamana kadar insanlar tarafından ismi ve nerede olduğu bile bilinmezdi Kayaşehir bölgesinin. Ancak son yıllarda bölgede çok ciddi hareketlilik yaşanmaktadır.3. Havalimanına yakınlığı, 3. Köprüye yakınlığı, en önemlisi de planlı şehir mimarisi ve diğer büyük yatırımlarla birlikte Kayaşehir Bölgesi cazibe merkezi haline geldi.

Başakşehir Kayaşehir bölgesinde Remax Experts Ofisi Broker / özel proje ve satış uzmanı Murat AKIN bölgenin yatırım için kaçırılmayak fırsat olduğunu ve bölgeye yatırım yapanların ilerleyen yıllarda iki, üç kat karlı çıkabileceklerini belirtti.

Bölgede yapımı devam eden Avrupanın En büyüğü olması planlanan Şehir Hastanesi İnşaatı bulunmaktadır. 5000 kişi kapasiteli Başakşehir Merkez Camisi hizmete açılmıştır. Avrupa’ nın en büyük Botanik Parkının  çalışmaları devam etmektedir. İstanbul’ en büyük planlı kent meydanı olması planlanan Kent Meydanı çevresinde bütün resmi kurumların bir arada konuşlanması planlanmaktadır.

Ulaşım Ağı çok iyi seviyede planlanmıştır ve bölgede metro çalışmaları devam etmektedir.

Kayaşehir de satılık daire, satılık işyeri, dükkan, Kayaşehirde kiralık daire, kiralık işyeri, kiralık dükkan hakkında hatta genel anlamda Başakşehirde satılık daire, satılık işyeri,satılık dükkan, Başakşehirde kiralık daire, kiralık işyeri, kiralık dükkan hakında detaylı bilgi almak ve doğru kararı verebilmek için Remax Experts Broker / Gayrimenkul Satış Uzmanı Murat AKIN‘ ı arayınız. 0 553 197 73 62

Başakşehir / Kayaşehir de bulunan Remax Experts ofisimize bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir